• BENK PROJECTS/Ventura DS1

  • BENK PROJECTS/Ventura DS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Pelle, MitchTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Sala, SusyOverige stafTeammanager
    Teeuw, DennisTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden BENK PROJECTS/Ventura DS1 ( Tweede Divisie 2D DS-B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HV Quintus DS322190362951911038
    2WPK/Westlandia DS122172359243116136
    3Cabooter Group/HC Groot Venlo DS222161561951710233
    4Noav DS12213185625006227
    5Herpertz Bevo HC DS1221129542545-324
    6H.M.C. Raamsdonksveer DS12210210527545-1822
    7BENK PROJECTS/Ventura DS1229112556599-4319
    8Habo '95 DS1227114572633-6115
    9SV Zeeburg DS1226214516622-10614
    10Tachos DS1225314472516-4413
    11Verburch DS1226016539616-7712
    12Vlug en Lenig DS2224315538621-8311
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brinker, Iris denSpelend teamlid
    Dulfer, AmySpelend teamlid
    Dulfer, KimSpelend teamlid
    Helbers, DaniekSpelend teamlid
    Helm, Lente van derSpelend teamlid
    Hoogendonk, JiskeSpelend teamlid
    Jansen, SharaSpelend teamlid
    Keijzer, MarciaSpelend teamlid
    Lange, Nicole deSpelend teamlid
    Poll, Withley van derSpelend teamlid
    Scholte, KirstenSpelend teamlid
    Vrolijk, TessSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BENK PROJECTS/Ventura DS1

    Dames Senioren (L)

    25,27

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    27,23

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,86

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd