• Trainingsschema Zaal

    Veldtraining voorjaar 2024                    
          Zaal Veld
    Maandag 17:30 18:00         17:30 18:00 GF Mitch GF Mitch
      18:00 18:30 GD 3/4/5 Charissa, Ricardo S, Luke GD 3/4/5 Charissa, Ricardo S, Luke 18:00 18:30 GF Mitch GF Mitch
      18:30 19:00 GD 3/4/5 Charissa, Ricardo S, Luke GD 3/4/5 Charissa, Ricardo S, Luke 18:30 19:00 GE Corinne, Danielle, Nienke GE Corinne, Danielle, Nienke
      19:00 19:30 MD1/2 MC Jan, Finn, Jessica, Jeroen MD1/2 MC Jan, Finn, Jessica, Jeroen 19:00 19:30 GE Corinne, Danielle, Nienke GE Corinne, Danielle, Nienke
      19:30 20:00 MD1/2 MC Jan, Finn, Jessica, Jeroen MD1/2 MC Jan, Finn, Jessica, Jeroen 19:30 20:00        
      20:00 20:30 MD1/2 MC Jan, Finn, Jessica, Jeroen MD1/2 MC Jan, Finn, Jessica, Jeroen 20:00 20:30        
      20:30 21:00 DSR   Rolstoel   20:30 21:00        
      21:00 21:30 DSR   Rolstoel              
      21:30 22:00 Rolstoel   Rolstoel              
                             
    Dinsdag 17:30 18:00         17:30 18:00        
      18:00 18:30 JC/JD Jeffrey, Desmond JC/JD Jeffrey, Desmond 18:00 18:30        
      18:30 19:00 JC/JD Jeffrey, Desmond JC/JD Jeffrey, Desmond 18:30 19:00        
      19:00 19:30 JC/JD Jeffrey, Desmond JC/JD Jeffrey, Desmond 19:00 19:30 DB Mathijs DB Mathijs
      19:30 20:00 DS1/2 Dennis, Mitch DS1/2 Dennis, Mitch 19:30 20:00 DB Mathijs DB Mathijs
      20:00 20:30 DS1/2 Dennis, Mitch DS1/2 Dennis, Mitch 20:00 20:30 DB Mathijs DB Mathijs
      20:30 21:00 HS 1/2 Amber, Rafael DS1/2 Dennis, Mitch 20:30 21:00        
      21:00 21:30 HS 1/2 Amber, Rafael HS 1/2 Amber, Rafael 21:00 21:30        
      21:30 22:00 HS 1/2 Amber, Rafael HS 1/2 Amber, Rafael 21:30 22:00        
                             
    Woensdag 17:30 18:00 KAB/GF Mitch KAB/GF Mitch 17:30 18:00        
      18:00 18:30 KAB/GF Mitch KAB/GF Mitch 18:00 18:30 GD 3/4/5 Ricardo V, Ricardo S GD 3/4/5 Ricardo V, Ricardo S
      18:30 19:00 GE DS+HS selectie GE DS+HS selectie 18:30 19:00 GD 3/4/5 Ricardo V, Ricardo S GD 3/4/5 Ricardo V, Ricardo S
      19:00 19:30 GE DS+HS selectie GE DS+HS selectie 19:00 19:30 GD 3/4/5 Ricardo V, Ricardo S GD 3/4/5 Ricardo V, Ricardo S
      19:30 20:00         19:30 20:00 DSR   DSR  
      20:00 20:30         20:00 20:30 DSR   DSR  
      20:30 21:00         20:30 21:00        
                             
    Donderdag 17:30 18:00         17:30 18:00        
      18:00 18:30 DB Mathijs DB Mathijs 18:00 18:30 GD 1/2 Finn, Dani GD 1/2 Finn, Dani
      18:30 19:00 DB Mathijs DB Mathijs 18:30 19:00 GD 1/2 Finn, Dani GD 1/2 Finn, Dani
      19:00 19:30 DB Mathijs DB Mathijs 19:00 19:30 DC 1/2 Jan, Esther DC 1/2 Jan, Esther
      19:30 20:00 HS 1/2 Amber, Rafael HS 1/2 Amber, Rafael 19:30 20:00 DC1  Jan DC2 Esther
      20:00 20:30 HS 1/2 Amber, Rafael HS 1/2 Amber, Rafael 20:00 20:30 DC1  Jan DC2 Esther
      20:30 21:00 HS 1/2 Amber, Rafael DS1/2 Dennis, Mitch 20:30 21:00        
      21:00 21:30 DS1/2 Dennis, Mitch DS1/2 Dennis, Mitch            
      21:30 22:00 DS1/2 Dennis, Mitch DS1/2 Dennis, Mitch            
                             
    Vrijdag 17:30 18:00         17:30 18:00        
      18:00 18:30         18:00 18:30        
      18:30 19:00         18:30 19:00 JC/JD Jeffrey,Rob JC/JD Jeffrey,Rob
      19:00 19:30         19:00 19:30 JC/JD Jeffrey,Rob JC/JD Jeffrey,Rob
      19:30 20:00         19:30 20:00 JC/JD Jeffrey,Rob JC/JD Jeffrey,Rob
      20:00 20:30         20:00 20:30        
      20:30 21:00         20:30 21:00