• Van Tiel/Ventura HS1

  • Van Tiel/Ventura HS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brakel, Esther vanOverige stafTeammanager
    Klomp, AmberTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Loch, RafaëlTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Van Tiel/Ventura HS1 ( Tweede Divisie 2D HS-B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hellas HS322210171654517142
    2Dynamico HS22216245975247334
    3Habo '95 HS12214356255517431
    4Klaverblad/Oliveo HS122150767154812330
    5Tremeg HS1221408610614-428
    6B&B Healthcare/WHC-Hercules HS222101115685561221
    7Van Tiel/Ventura HS1229112579575419
    8Groene Ster HS1229112547599-5217
    9Feyenoord Handbal HS2226313618654-3615
    10Reehorst HS1226016541632-9112
    11Foreholte HS1223118525586-617
    12Handbal Twente (B) HS1223019425638-2136
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beuker, MathijsSpelend teamlid
    Bosch, Kenny van denSpelend teamlid
    Bruin, Tim deSpelend teamlid
    Dijk, Finn vanSpelend teamlid
    Engelsma, ArjenSpelend teamlid
    Gelderen, Olaf vanSpelend teamlid
    Goede, Desmond deSpelend teamlid
    Heiden, Danny van derSpelend teamlid
    Lefel, GlennSpelend teamlid
    Rink, SergeSpelend teamlid
    Roggeband, RubenSpelend teamlid
    Verheij, DaniSpelend teamlid
    Verheij, LinoSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Van Tiel/Ventura HS1

    Heren Senioren (L)

    26,32

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    26,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,86

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd