• Ventura D1

  • Ventura D1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gogh, Jeroen vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Keemink-de Nijs, JessicaTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Ventura D1 ( Poule ZW-DH GD-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Green Park/Handbal Aalsmeer D218161153536317233
    2Verburch D118152142329512832
    3Twist D118131446433512927
    4Foreholte D11812244954098626
    5Ventura D1188010423477-5416
    6VENECO/VELO D1187011470477-714
    7Hercules D1186012436524-8812
    8Oliveo D1185013405492-8710
    9HV Quintus D1183114417523-1067
    10Hellas D1181116397570-1733
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouwens, ZoëSpelend teamlid
    Dijkmans, KoenSpelend teamlid
    Gogh, Femke vanSpelend teamlid
    Keemink, IsaSpelend teamlid
    Kester, EsméeSpelend teamlid
    Leite, Danique MelineSpelend teamlid
    Marinkovic, BlagojeSpelend teamlid
    Schaeffer, JanaSpelend teamlid
    Schoeber, RobineSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Ventura D1

    D-Jeugd

    23,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    26,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,89

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd